Ödeme ve Teslimat

TESLİMAT

Siparişiniz ortalama 30 işgünü süresi içinde üretilip her bir ürün için müşterimizin belirttiği teslimat adresinin uzaklığına bağlı olarak sitemizde açıklanan süre içinde müşterilerimizin veya onun gösterdiği adresteki kişi ya da kuruluşa teslim edilir.

Teslimatlar tüm Türkiye’de bina önü teslim olarak yapılmaktadır. İl-ilçe bazlı belirlenen teslimat bedelleri bu şartlar için geçerlidir. Navelli Home olarak müşterilerimizin talep etmesi durumunda eve teslimat hizmeti de verilmekte olup bu işlem için gerekli taşıma bedeli alıcıya aittir. Bu hizmeti almak isteyen müşterilerimizin navellihome.com sitemiz üzerinden müşteri temsilcisi ile iletişime geçip detaylı bilgi alması gerekmektedir.

Teslimatlar yalnızca sitemiz tarafından belirlenen kargo şirketleri ile kimlik kontrolü yapılarak teslim edilecektir. Müşterilerimiz farklı bir kargo şirketi ile teslimat talep edemez.
Sipariş edilen ürün, müşterilerimizden farklı bir kişi ya da kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi ya da kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden web sitemiz ve şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Müşterilerimiz sipariş paketini teslim alırken mutlaka kontrol etmeli hasarlı ve hatalı paketlerde durumu tutanak altına alarak ivedilikle bizimle iletişime geçmelidir. Paket teslim alındığı anda sipariş kargo görevlisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır. Bu nedenle siparişlerinizi teslim alırken kargo görevlisinin önünde paketinizi açmanızı ve onun önünde –eğer varsa- sorunlu ürünleri tespit etmenizi önemle sizden talep ediyoruz.
Şirketimiz ”navellihome.com” web sitesinde kullanıcılarına verdiği hizmetlerin verilmesi esnasında veya herhangi bir zamanda oluşabilecek arıza veya diğer teknik sebeplerden; bu hizmetlerin verilmesine ara veya son verilmesi yahut hizmetin kesintiye uğramasından; donanım, yazılım ve internet sunucusundan ya da stok sıkıntısından kaynaklanan aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

Site içerisinde adı geçen ürün ve şirket isimleri, kendi sahiplerinin ticari markaları ve ticari adları olabilir. Eminkaya Mobilya Dekorasyon Turizm İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.(NAVELLİ HOME) sahibi bulunduğu ” navellihome.com ” internet adresi ve sanal mağazasında önceden bildiride bulunmaksızın site içeriğini, ürün fiyatlarını ve buna benzer tüm site bilgi ve öğelerini değiştirme hakkını saklı tutar. 

ÖDEME

Ürünlerimizin üretimine ödeme teyit edilip sipariş onaylandıktan sonra başlanır. Sipariş onaylandıktan sonra müşteriye onay maili ile bilgilendirme yapılır. Ürün termin süremiz ortalama 30 işgünüdür. Üretim tamamlanıp ürün gönderime hazır hale geldiğinde müşteriye kargo süreci hakkında bilgi verilir ve teslimatın en kısa sürede gerçekleştirilmesi sağlanır. Tahmini teslimat süremiz bulunduğunuz il-ilçe konumuna göre değişkenlik göstermekle beraber 2 ile 15 gün içerisinde yapılır. 

www.navellihome.com sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde İstanbul içinde teslimatlar ücretsiz yapılmaktadır. Siparişlerin kargo ücreti müşterilerimize otomatik olarak sitemizde belirtilir. 

Kargo ücretleri, alışveriş sırasında web sitemizde online olarak hesaplanıp faturaya eklenir. Sepet sayfasında müşterilerimizin ne kadar kargo bedeli ödeyeceği her zaman bellidir ve bu açıkça belirtilir. Böylece son aşamadaki ödeme miktarına ürün fiyatıyla kargo fiyatı birlikte yansır. 

Teslimat süreleri de illere göre değişmektedir. Hizmet aldığımız nakliye firmaları çok nadiren de olsa bazı il ve ilçe merkezlerine araçların girmemesi gibi durumlar ile karşılaşabiliyorlar.
Özellikle doğu ve güneydoğu bölgelerimize bazen araçların dolum sürelerinden kaynaklanan gecikmeler yaşanabilmektedir. Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.
Sipariş verdiğiniz ürünlerin üretimine siparişiniz onaylandıktan sonra başlanır ve siparişiniz ürün bedeli ödendikten sonra onaylanır. Havale ödemesi seçeneğiyle verilen siparişlerde, siparişin ücreti 3 gün içerisinde ödenmelidir. Ödemenin Gecikmesi nedeniyle ürününün tesliminden doğacak gecikmelerden şirketimiz sorumlu değildir. Bu durumdan ötürü oluşacak tüm masraflar müşterilerimize ait olup, oluşabilecek tüm sorunlardan Hizmet Şartları Sözleşmesi ve Kullanıcı Hakları metninden doğan her türlü ikili anlaşmazlıklarda Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile sipariş veren/alıcının veya satıcının yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Müşterilerimiz internet sayfasında istenilen tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.  Eminkaya Mobilya Dekorasyon Turizm İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.(Navelli Home) zaman içerisinde ödeme seçeneklerini değiştirmeye, artırmaya, azaltmaya ya da kaldırmaya yetkilidir. Vergi hariç (Tax free) satış yapılmaz. Satışı yapılan tüm ürünlerde K.D.V uygulanır.

Güvenli ödeme sistemine uygun olmadığı için kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.

Havale/EFT;

Aşağıda bilgileri paylaşılan hesap numaralarımıza, gerekli bilgileri de paylaşmak koşuluyla havale/EFT  yapabilirsiniz. 

Hesap numaralarımıza aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Alıcı kısmına yazılması gereken şirket unvanı: Eminkaya Mobilya Dekorasyon Turizm İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti.

İş bankası Yedpa şb.: TR 4500 0640 0000 1122 2027 9244

Havale/EFT ile ödeme yaparken açıklama kısmına sipariş numaranızla birlikte müşteri bilgilerini göndermelisiniz. 

ATM aracılığı ile ödeme yaparsanız, siparişinizin onaylanması için, ödemeyi gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki bilgileri bize buradan iletmelisiniz. 

  • •    Müşteri ismi
  • •    Havalenin yapıldığı banka adı
  • •    Ödeme tutarı

Ödeme opsiyonlarımız;

Siparişinizi ödeme işlemleri tamamlandıktan sonra onaylıyoruz. Aşağıdaki ödeme yöntemlerinden tercih ettiğiniz ile; web sitemizden sipariş verebilir ve ödeme yapabilirsiniz. Siparişiniz onaylandığında tarafınıza onay maili gönderilecektir.

  • •    Kredi/banka kartı ile ödeme
  • •    Havale/EFT ile ödeme

Taksit seçenekleriniz nelerdir?

Taksitli İşlemler 2 Taksit, 3 Taksit, 6 Taksit, 9 Taksit, 12 Taksit şeklinde yapılmaktadır. Bunlardan tercih ettiğiniz taksitlendirme seçeneğini kullanabilirsiniz.

 Siparişin gerçekleşmesi durumunda müşterimiz sitemizde yer alan tüm sözleşmeler ve kullanım hakları koşullarını kabul etmiş sayılır.

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır