İptal ve İade Koşulları

İADE

Navelli Home olarak iade koşullarımız aşağıda açıklandığı gibidir;

  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez. 
  • Ürünlerimiz ortalama 15 ile 30 iş günü içerisinde sipariş üzerine kişiye özel üretilip teslim edilmektedir. Tüm ürünlerimiz kişiye özel üretildiği için özelleştirilmiş ürün kategorisindedir ve üretim hatası/ayıplı durumlar dışında iade kabul edilememektedir. 
  • Özelleştirilmiş ürün kategorisindeki ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz. 
  • Cayma hakkı kullanılamayan özelleştirilmiş ürünlerde, kabul etmek tamamıyla Navelli Home’un inisiyatifinde olmak üzere müşterilerimizin iade talebini geri çevirmemek adına ürünün fiyatı üzerinden özelleştirilmiş ürünlerde %30 özelleştirme bedeli düşülerek iade alma hakkına sahiptir. Bu talep teslim tarihinden sonraki 14 gün için geçerlidir.
  • Ürünlerin ayıplı/hatalı(kargo aşamasında hasarlanmış/zedelenmiş) çıkması durumunda alıcı bu durumu tespit ederek satın aldığı ürünü iade edebilir. Alıcı kendisine teslim edilen ürünü teslim almadan önce inceleyip hatalı/ayıplı durum varsa bunu kargo yetkilisi ile görsellerle desteklenecek şekilde tutanak altına alıp durumu Navelli Home müşteri hizmetleri birimine bildirmelidir. Teslim alınan ürünlerde herhangi bir kusur ve hata yokmuş gibi kabul edilir.
  • Bu durumda yapılan iadelerde, iade kargo ücreti Navelli Home olarak firmamız tarafından karşılanmaktadır.
  • Navelli Home olarak tüm ürünlerimiz 2 yıl garanti ve sorumluluğumuz kapsamındadır. 


İPTAL

Navelli Home olarak iptal koşullarımız aşağıda açıklandığı gibidir;

  • Siparişiniz onaylandıktan sonra 3(üç) gün içerisinde ücretsiz olarak siparişinizi iptal etme hakkınız mevcuttur. 3’ncü günden sonra ürünü almaktan vazgeçerseniz %60 oranında kesinti uygulanarak paranız hesabınıza iade edilir. Bunun sebebi siparişleriniz onaylandıktan sonra 3 gün içerisinde gerekli materyallerin hazırlanıp şahsa özel ürünün üretimine başlanmasıdır. Bu aşamadan sonra yapacağınız iptallerde yapılan masraf farkını yansıtarak iptal talebinizi onaylayabiliyoruz. 
  • Ücret iadesi iptal talebiniz onaylandıktan sonra 7 iş günü içerisinde ödeme yönteminize göre hesabınıza yatırılmaktadır.
  • Ürün Kargoya teslim edildikten sonra iptal işlemi yapılamamaktadır.

Müşterilerimiz bu şartları kabul ederek alışverişini gerçekleştirmektedir. 

Bizi tercih ettiğiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
 

Güvenli Alışveriş
Hızlı Teslimat
Mobil Cebinizde
Tek Tıkla Alışveriş
Mutlu Müşteri
Sipariş Hattı
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır